Mokesčių grąžinimas

Jeigu Jūs dirbote Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Gibraltare, Japonijoje, JAV, Kanadoje, Liuksemburge, Norvegijoje, N. Zelandijoje,  Vokietijoje ar Olandijoje, galite susigrąžinti mokesčių permokas.

Mokesčių gražinimo paslaugos kaina - 12-16% nuo grąžinamos sumos, tačiau ne mažiau negu 35 GBP už kiekvienus mokestinius metus. Jei neturite P45/P60/CIS25, šių formų suradimo mokestis - 20 GBP už kiekvieną formą.

Forma P45 - tai dokumentas, kurį gaunate iš darbdavio, kai pasibaigia Jūsų darbo sutartis toje darbovietėje. Šioje formoje parodomos Jūsų gautos pajamos bei sumokėti mokesčiai.
 
Forma P60 – tai dokumentas, kurį gaunate kiekvienų mokestinių metų, kurie Jungtinėje Karalystėje prasideda balandžio 6 dieną ir baigiasi balandžio 5 dieną, pabaigoje. Šioje formoje pateikiama visa informacija apie Jūsų gautas pajamas bei sumokėtus mokesčius per visą mokestinių metų laikotarpį.
 
CIS voucher – dokumentas, kurį gaunate, jei dirbate pagal Construction Industry Scheme ir pagal savo verso liudijimą esate nepriklausomas agentas. CIS voucher gaunate vieną kartą per mėnesį.
 

 

Jūsų mokesčių iš Airijos ir Jungtinės karalystės grąžinimui reikalinga:

 

P45/P60 formos/ CIS25 kvitai (voucher) ir/arba paskutiniai darbo užmokesčio čekiai (pay slip) iš visų darbdavių ir Paso kopija.