Apie mus

 

UAB BALTIC UNION veikla intensyviai vykdoma nuo 2008 metų. Įmonėje dirba kvalifikuoti, daugiau nei 11 metų turintys patirtį specialistai, kurie visada pasiruošę skirti laiko Jums ir atsakyti į visus rūpimus klausimus. Mūsų komanda sudaryta iš atitinkamus aukštuosius išsilavinimus turinčių darbuotojų šiose srityse: teisės, vadybos, turizmo, psichologijos ir kitose. Kartu galime aptarti Jūsų perspektyvas užsienio darbo rinkoje ir rasti geriausius sprendimus. Garantuojame patikimumą, užtikriname tik kokybiškas paslaugas ir vertiname nuolat besiplečiantį klientų ratą, paremtą rekomendacijomis ir geriausia darbo patirtimi užsienyje.

Dirbusiems užsienyje teikiame mokesčių grąžinimo paslaugas. Jums tereikia užpildyti pas mus dokumentų paketą ir turėti atitinkamas formas priklausomai nuo šalies, kurioje dirbote. Permoka sugrįžta vidutiniškai per 3-9 mėnesius.

MISIJA
UAB BALTIC UNION misija
- teikti praktinę pagalbą Europos Sąjungos piliečiams, ieškantiems darbo  užsienyje. Konsultuoti įsidarbinimo galimybių, adaptacijos darbo rinkoje klausimais ir užtikrinti kokybišką reikiamų dokumentų paruošimą bei kelionės organizavimą. Patikimai ir patogiai pervežti keleivius bei siuntinius į užsienio valstybes. Taip pat padėti susigrąžinti mokesčių permokas dirbusiems užsienyje.

 

VIZIJA
UAB BALTIC UNION vizija – tapti įdarbinimo, transporto ir mokesčių grąžinimo paslaugų teikimo lydere.

 

VERTYBĖS
UAB BALTIC UNION vertybės, kuriomis yra grįstos visos teikiamos paslaugos:

  • Patikimumas.
  • Kokybė.
  • Maksimalus klientų poreikių patenkinimas

.