Darbas medicinos seselėms Jungtiniuose Arabų Emyratuose

darbas-medicinos-seselems-jungtiniuose-arabu-emyratuose

Darbo vietos įvairaus profilio (chirurgijos, ginekologijos, pediatrijos, bendrosios praktikos) medicinos seselėms darbui klinikose Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Siūlomas patrauklus 5000-10000 Lt/mėn. atlyginimas (priklausomai nuo klinikos bei darbo pozicijos). Darbdavys apmoka vienvietę gyvenamąją vietą ir maitinimą darbo metu. Ištekėjusioms moterims, kurios vyksta su šeima, papildomai skiriama suma būsto nuomai.

Reikalavimai:
• gera anglų kalba;
• darbo patirtis min. 2 metai;
• CV anglų kalba;
• Kvalifikacijos ir išsilavinimą įrodančių dokumentų vertimai į anglų kalbą.

Savo CV su nuotrauka bei diplomų kopijas siųsti el. paštu manager@balticunion.com su prierašu temoje „Med. seselė Emyratuose“.

 APIE JUNGTINIUS ARABŲ EMYRATUS:

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) – valstybė Artimuosiuose Rytuose, pietvakarių Azijoje. Ribojasi su Omanu, Saudo Arabija ir Kataru. JAE sudaro septynios valstijos, vadinamos emyratais. JAE naftos rezervai yra šešti pagal dydį pasaulyje.JAE priskiriami prie vienų turtingiausių pasaulio šalių pagal BVP vienam gyventojui.

Jungtiniai Arabų Emyratai skirstomi į 7 emyratus – Abu Dabio, Dubajaus, Šardžos, Adžmano, Um el Kaivaino, Ras al Kaimo, Fudžeiros. Sostinių pavadinimai tokie patys, kaip ir kiekvieno Emyrato.

Dėl milžiniškos imigracijos (kuri vyksta dėl šalyje siūlomų gerai mokamų darbų) arabai tapo mažuma. Nemažai gyventojų yra iš Irano, Indijos, Pakistano bei Šiaurės Afrikos.

Valstybinė kalba – arabų, tačiau šalyje plačiai vartojama anglų kalba. Arabiškai kalba toli gražu ne visi. Kadangi šalyje daug imigrantų, paplitusios urdų, hindi, farsi kalbos. Aptarnaujančios sferos darbuotojai dažnai kalba ir kitomis europiečių kalbomis: vokiečių, prancūzų, rusų.

Vyraujanti religija – islamas (daugiausia sunizmas), tačiau tarp imigrantų yra nemažai hinduistų, krikščionių, budistų ir kt. religijų atstovų.